A kmer Lojistik Taşımacılık Dış Ticaret Ltd Şti. faaliyetlerine 2020 yılında konteyner depolama ile başlamış olup daha sonra konteyner taşımacılığı ve karayolu operasyonlarını da dahil ederek hizmet alanlarını genişletmiştir. Hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe tecrübesiyle ve yenilikçi yönetim anlayışıyla öne çıkan firmamız müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedeflemektedir ve bu hedefi gerçekleştirmek için müşterilerinin ana faaliyet konularına odaklanmasını sağlayarak, lojistik maliyetlerini en aza indirmeye çalışmakta ve günümüz piyasa koşullarında rekabet avantajı yaratmaya çalışmaktadır. Hizmet amacımız; Kurmuş olduğumuz yüksek kaliteli, etkin ve verimli lojistik ağımız ve konusunda uzman, yenilikçi kadromuz ile müşterilerimizin her konuda sürekli çözüm ortağı olmayı amaç edinmektir.
 • Kuruluş 2020

  Lojistik sektöründe Akmer Lojistik Taşımacılık Dış Ticaret Ltd Şti. adıyla 2020 yılında ilk olarak konteyner depolama ve taşımacılığı ile başlamıştır.

 • Genişleyen Hizmet Ağı

  Kısa sürede 18.000 m2 alana sahip olan Akmer Lojistik başarılı operasyonları sayesinde sonradan karayolu taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı hizmetlerini de portföyüne eklemiştir.

 • Portföy Bilgilendirme

  Akmer Lojistik bugün özellikle faaliyet gösterdiği lojistik alanında müşterilerinin yurt içi operasyonlarını başarı ile sürdürmektedir. Bu başarının sürdürülebilir olmasını sağlama yönünde müşteri memnuniyetini esas kılmak yönetim anlayışımızın en önemli kriteridir.

 • Operasyonel Başarı

  "Asla Yalnız Değilsiniz..." Zamanın ve bilgi akışının önemli olduğu bilişim çağında , müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek için üzerimize düşen rolü en iyi şekilde yapmak için burdayız.

 • Büyüyen ve Güvenen Müşteri Portföyü

  Akmer Lojistik; profesyonel ve dinamik saha ekipleri, uzman operasyon yöneticileri sayesinde müşteri ve proje ağını her geçen gün çeşitlendirerek büyümeye devam etmektedir. Şüphesiz bu başarısıyla maliyetlendirmede rekabetçi koşulları müşterilerine sağlamayı da kendisine misyon edinmiştir.

l