Yurt içi - Konteyner Taşımacılığı, Güvenilir Ortağınız

Türkiye’nin Gemlik, İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon limanları ile birlikte, dünyanın tüm limanlarından, deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığı alanında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Ürünler limana geldiği andan itibaren takibini yapıp, güvenli ve hızlı bir şekilde sahamıza alırız. Konteynerleri limandan teslim aldığımız andan itibaren sorumluluğumuzun başladığının bilincindeki personellerimiz konteynerlerinizi henüz teslim alırken kontrol ederler. 20 lik 40 lik 45 lik konteynerlerin nakliyesinin tamamını eğitimli personeli ve modern filosu ile istenilen minumum sürede size ve müşterilerinize ulaşmasını sağlamaktayız.

Son derece tecrübeli müşteri hizmetleri servisimiz kapsamlı küresel bilgi birikimi ile sorunsuz taşımalar için esnek çözümler sunabilmektedir.

Tam kapsamlı konteyner servisimiz ile dünya limanlarına komple konteyner ihracatları/ithalatları , Haftada birden fazla çıkış ve alternatif teslimat süresi seçenekleri, Özel ekipman seçenekleri (Hc,Flatrack,open top konteyner v.b ), Fuar Organizasyonu ve tekstil için askılı konteyner taşımacılığı, Günlük rezarvasyon ve sevkiyat raporlaması, Kimyasal madde taşımacılığı ve güvenlik danışmanlığı, Sıvı yük Flexitank taşımacılığı Dondurulmuş yada özel ısılarda taşınması gereken yükleriniz için Soğutuculu konteyner taşıma hizmetleri ile her zaman yaninizdayiz.
 1. 1

  Limandan Fabrikaya

 2. 2

  Limandan Depoya

 3. 3

  Limandan Limana

 4. 4

  Kapıdan Kapıya