Diğer Taşımacılık Hizmetleri


Proje Taşımacılığı
Projenin önemi, standart ölçüler dışındaki ağır yüklerin, çıkış noktasından gideceği destinasyona talep edilen ekipmanlar ile sağlıklı şekilde taşımaya dayanmaktadır. Akmer Lojistik, sektöründe BT altyapısını ve global network ağını sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda deneyimini yükseltmiştir. Böylece endüstriyel projeler, ısı, güç santralleri, havacılık sektörü alanlarında deneyimli operasyonel gücü ile çözüm odaklı projeler yürütmektedir.

Depolama
Akmer Lojistik, gümrüklenerek millileşmiş olan kargoların (genel kargo veya soğuk zincir depolama) teslim adresine veya Serbest Bölgede bulunan depolardan yurtiçi teslimatlarında güçlü partnerlerimiz ve tecrübeli personellerimiz ile her zaman yanınızdayız. Kısa yada uzun süreli, yurtiçinde kendi depolama noktalarımız ile maliyetlendirmede müşterilerine cazip avantajlar sunabilmektedir.

İç Nakliye & Kapı Teslim
Akmer Lojistik, sektöründe BT altyapısını ve global network ağını sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda deneyimini yükseltmiştir. Proje taşımacılığında operasyon ve süreç yönetimini optimum planlama ile gerek zaman gerek maliyet noktasında müşterilerine kazanımlar sağlamıştır. Özellikle ağır tonajlı yada endüstriyel kargolar için dünyanın dört bir yanına kargo gönderimlerini başarıyla servis etmektedir.

"Kritik zamanlı ihtiyaçlarınız ne olursa olsun uzman ekibimiz hizmetinizdedir."Proje ve Diğer Taşımacılık hizmetleri