Konteyner Depolamada "Akmer Lojistik" farkı

AKMER Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti ait 18.000 m2 acık sahamız, Mersin limanına en yakın açık depolama sahasıdır. Müşterilerimizin hassasiyetine ve önceliklerine göre çeşitlendirilen hizmetlerimiz arasında 2 dolu 1 boş makinesiyle Konteyner / terminal iddialı olduğumuz alandır. Müşteri ihtiyaçlarına göre kolayca entegre olan yazılımlarımız ve yakın zamanda devreye girecek el terminallerimiz sayesinde sizlere de kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

Son model makina parkurumuz ve deneyimli operator kadromuz ile konteyner teslim alma ve teslim etme sürelerimizin sektörde standardı belirleyici bir noktaya getirilmesi hedeflenmiştir.Konteynerlerin istiflenmesinden önce yapılan hasar kontrolleri ve konteyner teslim edilirken yapılan son kontroller sayesinde; müşteri tipine uygun konteyner seçimi yapılmakta ve firmaların yükleme programları aksatılmamaktadır.

Konteyner Yükleme / Boşaltma

Akmer Lojistik konteynerlerin müşterilerin kendi sahaları hariç bir başka yerde yüklenmesi konusundaki hassasiyetlerinin farkında olup hizmet seviyesini bu öncelikler çerçevesinde kurmuştur.

Güvenlik:Sahamız bağımsız güvenlik şirketleri tarafından 7/24 güvenliği sağlanmış olup, kamera sistemleri ile takip edilmektedir.
Sağlamlık :Ürünler teslim alınırken başlayan kontrol aşamalarının tamamının müşteri ile zamanında paylaşımı , hasarlı gelmiş ürünlerin ayrıştırılmasını ve müşterimizin olası mağduriyetini önler.
Temizlik :Sahamıza aldığımız her konteynerin temizliği ve sağlamlığını kontrol ettiğimiz gibi, müşterilerimiz tarafından yönlendirilen araç ve konteynerlerin temizliğini ve uygunluğunu kontrol ederiz. Bir sorun yaşandığı taktirde durumu derhal müşterimize bildirip talepleri doğrultusunda aksiyon alırız.
Tahliye :Ürünler tahliye edilirken puantajları tutulup, uygun şekilde istiflenerek gün sonunda müşterilerimize raporları sunulur. Müşterilerimizin sahamızda ne kadar ürünleri olduğu her hareketin akabinde kendilerine bildirilir. Cross- Stocking yönteminin başarılı bir şekilde uygulanması ve personellerimize periyodik olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde dağıtım ağında oluşabilecek hatayı sıfıra indiririz.


Konteyner Depolama başlıca ana kriterleri:
 1. 1

  Güvenlik

 2. 2

  Sağlamlık

 3. 3

  Tahliye

 4. 4

  Temizlik