• Karayolu taşımacılığında güvenilir partneriniz

Akmer Lojistik, her biri kendi bölgesinde en iyisi olan tedarikçiler ile yaptığı kontratlı anlaşmalar sayesinde Türkiye’ye ithalat ve ihracat bazlı kara yolu hizmeti vermektedir. AKMER Lojistik frigolu ve tenteli araçlar ile taşıma yanında gümrükleme, depolama ve kapıya teslimat hizmetlerini de sunabilmektedir.

AB normlarına ve çevre standartlarına uygun tamamı Euro 5 ve Euro 6 öz mal araç filosu ile Türkiye’nin, her noktasına lojistik hizmet sağlamaktadır. Geniş hizmet ağına sahip şirketimiz karayolu taşımacılığında hızlı ve güvenli taşımayı ilke edinmiştir.

Her türlü ağırlıktaki, hacimdeki veya ölçüdeki yükü gerektiğinde kara, deniz, demiryolu taşıma hizmetleri ile kombine ederek, varış noktasına güven içinde teslim eder. Modern ve teknolojik filosu, güçlü organizasyon yapısı ile Türkiye'nin tüm noktalarına optimum maliyet ve sürede ürünleri ulaştırır. Sürekli geliştirilmekte olan teknoloji altyapısı ile müşterilerine on-line takip olanağı sağlar. Gülmer Lojistik uzman kadrosu ile yüke ve sektöre özel uygun taşıma aracını organize ederek tam zamanlı teslimat ve kapıdan kapıya teslimat hizmetlerini de sunmaktadır.


• Konteyner Taşımacılığı

Müşterilerimize konteyner taşımacılığında hızlı hizmet vererek liman ardiyesi masraflarını aşağı çekerek katma değer yaratmaktayız. Ürünler limana geldiği andan itibaren takibini yapıp, güvenli ve hızlı bir şekilde sahamıza alırız. Konteynerleri limandan teslim aldığımız andan itibaren sorumluluğumuzun başladığının bilincindeki personellerimiz konteynerlerinizi henüz teslim alırken kontrol ederler. Aktarılması uygun olmayan ürünlerde; Limandan aldığımız konteynerleri direk sahanıza taşırız.

 1. 1

  On-line takip sistemi

 2. 2

  Geniş Hizmet Ağı

 3. 3

  Çevre Dostu Modern Araç Parkı

 4. 4

  ADR’li Yüklemeler

 5. 5

  Kombine Yüklemeler

 6. 6

  Hızlı Ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Teklif isteyin

Ağımızın bir parçası olun, dünyanın her yerine güvenli ve uygun koşullarla taşımacılık hizmetinden faydalanın.

TEKLİF FORMUNA GİT